Bliv kontaktet

Giv os din kontaktinfo, så tager vi fat i dig.

Hvem sidder hvor

Københavns Tømrerlaugs Bestyrelse:

Københavns Tømrerlaugs Bestyrelse:

​Oldermand: Henrik Dyssell
Viceoldermand: Christian Oversø
Bisidder: Jesper Hvitved
Bisidder: Søren Thunø Hansen
Bisidder: Michael Bach Sørensen
Bisidder: Freddy Ivan Hansen
Bisidder: Teddy Pedersen

 

 

KØBENHAVNS TØMRERLAUGS REPRÆSENTANTSKAB:

H.P. Svendsen
Stein Vinstrup Pettersen
René Pathier
Martin Skou Heidemann
Claus Gernsøe Jørgensen
Kaare Nielsen
Carsten Dyssell
Ronni Svart
Henrik Jensen
Jørgen Leopold Bruun Rasmussen

KØBENHAVNS TØMRERLAUGS LÆRLINGE-, UDDANNELSES- OG LEGATFOND:

Kaare Nielsen
Hans Hegelund-Christensen
Søren P. Larsen
Flemming Yde Kjærgaard
Henrik Dyssell

Københavns Tømrerlaugs understøttelses-fond:

Formand: Søren P. Larsen
Næstformand: Poul-Erik Pedersen
Georg Wohlers
Flemming Yde Kjærdgaard
Freddy Johansen
Bjørn Svendsen (Suppleant)
Hans Hegelund-Christensen (Suppleant)

 

Tømrerprisens Priskomité:

Ane Cortzen
Henrik Dyssell
​Christian Oversø

TRÆSEKTIONEN BESTYRELSE:

Teddy Pedersen
Martin Skou Heidemann

TRÆSEKTIONENS REGION HOVEDSTADEN:

Freddy Hansen – Formand

Henrik Dyssell

René Patheier

Michael Johansen

Rasmus Fugl Andersen

Jesper Hvitved

Claus Gernsøe Jørgensen

Jan Birch Nielsen

Henrik Jensen

Ronni Svart

Christian Oversø

Karsten Bjørn Nielsen

 

 

 

DANSK BYGGERIS REPRÆSENTANTSKAB:

Flemming Yde Kjærgaard
Steen Kokchendorff Pedersen
Teddy Pedersen
Jesper Hvitved
Henrik Dyssell
Christian Oversø

DANSK BYGGERI I HOVEDSTADEN:

Jesper Hvitved
Christian Oversø

BYGGERIETS ANKENÆVN:

Henrik Dyssell
Kaare Nielsen

DANSK BYGGERIS ARBEJDSMILJØ UDVALG:

Flemming Yde Kjærsgaard

DANSK BYGGERIS FÆLLES UDDANNELSESUDVALG:

Steen Kokchendorff Pedersen

FORENINGEN TIL LÆRLINGES UDDANNELSE:

Henrik Dyssell

BYGGERIETS UDDANNELSER:

Steen Kokchendorff Pedersen

DET LOKALE UDDANNELSESUDVALG:

Morten Liisberg
Kaare Nielsen

SKUEMESTRE:

Ole Eichen
Leif Michaelsen
Torben Trier
Kaare Nielsen
John P. Falk
Mikael Funch Hansen
Jacob Kirkeby
Lars Peter Henriksen
Henrik Johansen
Michael Roar Rasmussen
Kim Gröning
Jim Golderman Jensen
Rasmus Bjørn Frederiksen

Martin Staugaard

Henrik Wulff

 

 

ÆRESMEDLEMMER I KØBENHAVNS TØMRERLAUG:

Poul-Erik Pedersen
Georg Wohlers​
Flemming Yde Kjærgaard
Hans Hegelund-Christensen

 

Haandværkerforening:

Henrik Dyssell
Repræsentantskab:
Michael Bach Sørensen

Dansk Byggeri

Seneste nyheder

RSS Nyhedsbrevsfeed

~

Login for medlemmer